Publish Content (8.x-1.8) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
tr: yayımlanmadı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Published
tr: Yayında

en: published
tr: yayında

en: Permissions
tr: İzinler

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır

en: Publish content
tr: İçeriği yayınla
