Publish Content (8.x-1.8) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Publish content
ug: مەزمۇن ئېلان قىلىش
