Publish Content (8.x-1.8) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: unpublished
uk: неопубліковане

en: Settings
uk: Налаштування

en: Published
uk: Опубліковано

en: published
uk: опубліковано

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Publish content
uk: Публікувати матеріал

en: Publish Content
uk: Опублікувати Матеріал
