Publish Content (8.x-1.8) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Published
vi: Đã công bố

en: published
vi: đã xuất bản

en: Permissions
vi: Quyền

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Publish
vi: Xuất bản

en: Unpublish
vi: Ngưng xuất bản

en: Publish content
vi: Đăng nội dung
