Published node revisions (1.0.0-beta1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Content
no: Innhold

en: Revision ID
no: ID for revisjonen

en: Published on
no: Publisert på

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: @date by @username
no: @date av @username

en: @langname revisions for %title
no: @langname revisjoner for %title
