Published node revisions (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname
