Published node revisions (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Published on
nl: Gepubliceerd op

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title
