Published referenced entity (1.1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: No link
ca: Sense enllaç

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Link label to the referenced entity
ca: Enllaça l'etiqueta a l'entitat referenciada

en: Link to the referenced entity
ca: Enllaça a l'entitat referenciada

en: Rendered as @mode
ca: Mostra-ho com @mode
