Published referenced entity (1.1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Link label to the referenced entity
el: Σύνδεση ετικέτας με την αναφερόμενη οντότητα

en: Link to the referenced entity
el: Σύνδεση με την αναφερόμενη οντότητα

en: Rendered as @mode
el: Απεικονίζεται ως @mode
