Published referenced entity (1.1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: No link
et: Link puudub

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Link label to the referenced entity
et: Lingi silt viidatud olemile

en: Link to the referenced entity
et: Link viidatud olemile

en: Rendered as @mode
et: Esitatud kui @mode
