Published referenced entity (1.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: No link
nl: Geen link

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Link to the referenced entity
nl: Link naar de gerefereerde entiteit

en: Rendered as @mode
nl: Weergegeven als @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
nl: Recursieve rendering gedetecteerd bij het renderen van de entiteit %entity_type: %entity_id, met het veld %field_name op de entiteit %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id. Renderen afgebroken.
