Published referenced entity (1.1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: No link
sv: Ingen länk

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Link label to the referenced entity
sv: Länketikett till det refererade objektet

en: Link to the referenced entity
sv: Länk för det refererade objektet

en: Rendered as @mode
sv: Genererad som @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
sv: Rekursiv återgivning upptäcktes vid återgivning av objekt %entity_type: %entity_id, som använder %field_name field på objekt %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id. Avbryter återgivning.
