Published referenced entity (1.1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: No link
da: Intet link

en: Link label to the referenced entity
da: Link label til den refererede entity

en: Link to the referenced entity
da: Link til den refererede entity

en: Rendered as @mode
da: Renderet som @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
da: Rekursiv gengivelse, der registreres ved gengivelse af objektet %entity_type: %entity_id ved hjælp af feltet %field_name på objektet %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id. Afbryder gengivelsen.
