Published referenced entity (1.1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: No link
fi: Ei linkkiä

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Link label to the referenced entity
fi: Linkitä etiketti viitattuun entiteettiin

en: Link to the referenced entity
fi: Linkitä viitattuun entiteettiin

en: Rendered as @mode
fi: Renderöity muodossa @mode
