Published referenced entity (1.1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: No link
id: TIdak ada tautan.

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Link label to the referenced entity
id: Tautkan label pada entitas yang menjadi acuan

en: Link to the referenced entity
id: Tautan ke entitas rujukan

en: Rendered as @mode
id: Ditampilkan sebagai @mode
