Published referenced entity (1.1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: No link
it: Nessun link

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Link label to the referenced entity
it: Etichetta del collegamento all'entità messa in relazione

en: Link to the referenced entity
it: Collegamento all'entità messa in relazione.

en: Rendered as @mode
it: Visualizzato come @mode
