Published referenced entity (1.1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Link label to the referenced entity
pl: Stwórz odnośnik z etykiety do wskazywanej encji

en: Link to the referenced entity
pl: Odnośnik do wskazywanej encji

en: Rendered as @mode
pl: Wygenerowano jako @mode
