Published referenced entity (1.1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Link label to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na označenie na odkazovaný entity

en: Link to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na odkazovaný entity

en: Rendered as @mode
sk: Zobrazené ako @mode
