Published referenced entity (1.1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: No link
fr: Aucun lien

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Link label to the referenced entity
fr: Lier le libellé à l'entité référencée

en: Link to the referenced entity
fr: Lien vers l'entité référencée

en: Rendered as @mode
fr: Affiché(e) comme @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
fr: Rendu recursif détecté lors du rendu de l'entité %entity_type: %entity_id, utilisant le champ %field_name sur l'entité %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id. Le rendu est annulé.
