Published referenced entity (1.1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: No link
hi: कोई लिंक नहीं

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Link label to the referenced entity
hi: संदर्भित इकाई के लिए लिंक लेबल

en: Link to the referenced entity
hi: संदर्भित इकाई के लिए लिंक

en: Rendered as @mode
hi: @mode के रूप में प्रस्तुत किया गया
