Published referenced entity (1.1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Link label to the referenced entity
hu: Link címkéje a hivatkozott entitáshoz

en: Link to the referenced entity
hu: Link a hivatkozott entitásra

en: Rendered as @mode
hu: Leképzés, mint @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
hu: Rekurzív megjelenítés észlelve %entity_type: %entity_id entitás megjelenítésekor %field_name mező használata közben %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id azonosítójú entitáson. A megjelenítés megszakítva.
