Published referenced entity (1.1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: No link
pt: Nenhuma ligação

en: View mode
pt: Modo de visualização

en: Link label to the referenced entity
pt: Etiqueta da ligação para entidade referenciada

en: Link to the referenced entity
pt: Ligação para a entidade referenciada

en: Rendered as @mode
pt: Renderizado como @mode
