Published State Indicator (1.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: States
cs: Stavy

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Unpublished
cs: Skryto

en: About
cs: Popis

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Uses
cs: Použití

en: Customization
cs: Vlastní nastavení

en: Link label to the referenced entity
cs: Zobrazit popisek jako odkaz na entitu
