Published State Indicator (1.0.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: States
da: Tilstande

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: About
da: Om

en: No link
da: Intet link

en: Uses
da: Bruger

en: Workflows
da: Arbejdsgange

en: Customization
da: Tilpasning

en: Link label to the referenced entity
da: Link label til den refererede entity

en: Link to the referenced entity
da: Link til den refererede entity
