Published State Indicator (1.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: States
es: Estados

en: Font size
es: Tamaño de fuente

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: About
es: Acerca de

en: No link
es: Sin enlace

en: Primary color
es: Color principal

en: Uses
es: Usos

en: Workflows
es: Flujos de trabajo

en: Customization
es: Personalización

en: Link label to the referenced entity
es: Enlazar la etiqueta a la entidad referenciada

en: Link to the referenced entity
es: Enlace a la entidad referenciada
