Published State Indicator (1.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: States
et: Olekud

en: Workflow
et: Töövoog

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: About
et: Programmist

en: No link
et: Link puudub

en: Uses
et: Kasutab

en: Workflows
et: Töövood

en: Customization
et: Kohandamine

en: Link label to the referenced entity
et: Lingi silt viidatud olemile

en: Link to the referenced entity
et: Link viidatud olemile
