Published State Indicator (1.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: States
fi: Tilat

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: About
fi: Tietoja

en: No link
fi: Ei linkkiä

en: Uses
fi: Käyttää

en: Workflows
fi: Työnkulut

en: Customization
fi: Kustomointi

en: Link label to the referenced entity
fi: Linkitä etiketti viitattuun entiteettiin

en: Link to the referenced entity
fi: Linkitä viitattuun entiteettiin
