Published State Indicator (1.0.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: States
hu: Állapotok

en: Font size
hu: Betűméret

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: About
hu: Leírás

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: Uses
hu: Használat

en: Workflows
hu: Munkafolyamatok

en: Customization
hu: Testreszabás

en: Link label to the referenced entity
hu: Link címkéje a hivatkozott entitáshoz

en: Link to the referenced entity
hu: Link a hivatkozott entitásra

en: Field Formatters
hu: Mezőformázók
