Published State Indicator (1.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: States
id: Status

en: Font size
id: Ukuran Font

en: Workflow
id: Alur kerja

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: About
id: Tentang

en: No link
id: TIdak ada tautan.

en: Uses
id: Penggunaan

en: Workflows
id: Alur kerja

en: Customization
id: Penyesuaian

en: Link label to the referenced entity
id: Tautkan label pada entitas yang menjadi acuan

en: Link to the referenced entity
id: Tautan ke entitas rujukan
