Published State Indicator (1.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: States
it: Stati

en: Font size
it: Dimensione del carattere

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: About
it: Informazioni

en: No link
it: Nessun link

en: Uses
it: Usa

en: Workflows
it: Workflow

en: Customization
it: Personalizzazioni

en: Link label to the referenced entity
it: Etichetta del collegamento all'entità messa in relazione

en: Link to the referenced entity
it: Collegamento all'entità messa in relazione.
