Published State Indicator (1.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: States
nl: Statussen

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: About
nl: Over

en: No link
nl: Geen link

en: Primary color
nl: Primaire kleur

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Customization
nl: Aanpassing

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Link to the referenced entity
nl: Link naar de gerefereerde entiteit
