Published State Indicator (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: States
oc: Estats

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: About
oc: A prepaus

en: No link
oc: Aucun ligam

en: Uses
oc: Usatges

en: Customization
oc: Personalizacion
