Published State Indicator (1.0.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: States
pl: Statusy

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: About
pl: O stronie

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: Primary color
pl: Główny kolor

en: Uses
pl: Używa

en: Workflows
pl: Przepływy pracy

en: Customization
pl: Dostosowanie

en: Link label to the referenced entity
pl: Stwórz odnośnik z etykiety do wskazywanej encji

en: Link to the referenced entity
pl: Odnośnik do wskazywanej encji
