Published State Indicator (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: About
fa: درباره

en: No link
fa: بدون واصلی

en: Uses
fa: استفاده‌ها
