Published State Indicator (1.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: States
ro: Stări

en: Font size
ro: Mărimea fontului

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: About
ro: Despre

en: No link
ro: Niciun link

en: Uses
ro: Folosește

en: Workflows
ro: Fluxuri de lucru

en: Customization
ro: Personalizare

en: Link label to the referenced entity
ro: Legați eticheta către entitatea de referință

en: Link to the referenced entity
ro: Legătură la entitatea de referință
