Published State Indicator (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: About
sk: Informácie o

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Uses
sk: Používa

en: Customization
sk: Prispôsobenie

en: Link label to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na označenie na odkazovaný entity

en: Link to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na odkazovaný entity
