Published State Indicator (1.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: States
uk: Стани

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: About
uk: Про модуль

en: No link
uk: Без посилання

en: Uses
uk: Використання

en: Workflows
uk: Варіанти документообігу

en: Customization
uk: Персоналізація

en: Link label to the referenced entity
uk: Мітка посилання сутності за посиланням

en: Link to the referenced entity
uk: Посилання до сутності за посиланням
