Published State Indicator (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Font size
vi: Cỡ chữ

en: Workflow
vi: Luồng công việc

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: About
vi: Giới thiệu

en: No link
vi: Không liên kết

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Customization
vi: Tùy biến
