Published State Indicator (1.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: States
lt: Būsenos

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Customization
lt: Pritaikymas

en: Link to the referenced entity
lt: Nuorodą į nurodomą esybę
