Published State Indicator (1.0.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: States
ar: الحالات

en: Font size
ar: حجم الخط

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Customization
ar: التخصيص

en: Link label to the referenced entity
ar: تسمية الرابط بناء على الكيان المرجعي
