Published State Indicator (1.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Workflow
be: Плын працы

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: About
be: Аб

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Customization
be: Наладка па тэхнічным умовам

en: Link label to the referenced entity
be: Зрабіць цэтлік спасылкай на сутнасць
