Published State Indicator (1.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Customization
bo: རང་མོས་ལྟར་བཟོ་བ
