Published State Indicator (1.0.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: States
ca: Estats

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: About
ca: Detalls

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Uses
ca: Usos

en: Workflows
ca: Fluxes de treball

en: Customization
ca: Personalització

en: Link label to the referenced entity
ca: Enllaça l'etiqueta a l'entitat referenciada

en: Link to the referenced entity
ca: Enllaça a l'entitat referenciada
