Published State Indicator (1.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: About
eu: (r)i buruz

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Customization
eu: Pertsonalizazioa
