Published State Indicator (1.0.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: States
he: מצבים

en: Font size
he: גודל גופן

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: About
he: אודות

en: No link
he: אין קישור

en: Uses
he: שימושים

en: Workflows
he: תהליכי עבודה

en: Customization
he: התאמה

en: Link to the referenced entity
he: קישור ליישות שמצויינת ברפרנס
