Published State Indicator (1.0.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: States
hi: अवस्थाएं

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: About
hi: के बारे में

en: No link
hi: कोई लिंक नहीं

en: Uses
hi: उपयोग

en: Workflows
hi: कार्यप्रवाह

en: Link label to the referenced entity
hi: संदर्भित इकाई के लिए लिंक लेबल

en: Link to the referenced entity
hi: संदर्भित इकाई के लिए लिंक
