Published State Indicator (1.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Workflow
hr: Tijek

en: About
hr: Opis

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: Uses
hr: Uporaba

en: Customization
hr: Prilagodba
