Published State Indicator (1.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: States
is: Stöður

en: Font size
is: Leturstærð

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: About
is: Um

en: No link
is: Enginn tengill
