Published State Indicator (1.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: States
lv: Stāvokļi

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: About
lv: Par

en: No link
lv: Nav saites

en: Uses
lv: Lieto

en: Workflows
lv: Darbplūsmas
