Published State Indicator (1.0.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: States
sv: Lägen

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: About
sv: Om

en: No link
sv: Ingen länk

en: Uses
sv: Använder

en: Workflows
sv: Arbetsflöden

en: Customization
sv: Anpassning

en: Link label to the referenced entity
sv: Länketikett till det refererade objektet

en: Link to the referenced entity
sv: Länk för det refererade objektet
